ID: #5794

Reflektues Me Ngjites I Kuq 98888

7,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Shirit ngjitës reflektues me shumë përdorime – E kuqe. Specifike për përdorim të jashtëm dhe instalim në sipërfaqe të ngurtë.I përshtatshëm për përdorim gjenerik të sinjaleve rrugore

Dimensioni: 5×100 cm

Informacion shtesë

Nënkategoria

SIGURIA & EMERGJENCA

Grupi

AUTO

Brendi

LAMPA

Ju gjithashtu mund të pëlqeni