ID: #15052

Polir Ngjyre Gjelbert Ab-301 ^

7,60
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Përzierje dhe lidhje që të përputhen me ngjyrën e makinës suaj.Plotëson gërvishtje të vogla dhe shenja rrotullimi.E disponueshme ne ngjyre jeshile, argjendi, e bardhe dhe bezhe.

Informacion shtesë

Nënkategoria

AUTO DETAILING

Grupi

AUTO

Brendi

ABRO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni