ID: #9678

Sprej Polir Per Ngjyre Te Zeze Hybride 500ml 53140

14,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Zbutni dhe shkëlqeni automjetin tuaj me ngjyrë të zezë ose të errët me dyllin tonë Hybrid Color Magic Spray Black.Ky llak i zi me llak që kursen kohë, fshin gërvishtjet dhe rrotullimet e lehta, duke lënë pas një shtresë mbrojtëse me shkëlqim për të parandaluar dëmtimin e ardhshëm të sipërfaqes së automjetit tuaj.I mbushur me pigmente të avancuara që ndryshojnë ngjyrën, të krijuar për t’u përshtatur dhe përmirësuar përfundimet e bojës me ngjyrë të zezë ose të errët, ky lustrim i fuqishëm dylli i makinës do ta lërë makinën tuaj të duket e freskët dhe me shkëlqim brenda një kohe të shkurtër!

Informacion shtesë

Nënkategoria

HOBBY LINE

Grupi

AUTO

Brendi

TURTLE WAX

Ju gjithashtu mund të pëlqeni