ID: #5799

Mbeshtjelles Timoni Per Kamion 98919

12,10
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Air-Grip, mbulesë e timonit me ventilim – L – Ø 46/48 cm. Materiali sanduiç me qeliza të hapura lejon qarkullimin e lirë të ajrit duke parandaluar djersitjen e duarve. Mbërthimi i ajrit e mban timonin të freskët në verë dhe të ngrohtë në dimër. Rrokje e gjerë, 10 cm.

Informacion shtesë

Nënkategoria

MBESHTJELLES TIMONI

Grupi

KAMION

Brendi

LAMPA

Ju gjithashtu mund të pëlqeni