ID: #5797

Mbeshtjelles Timoni Per Kamion 98917

18,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Air-Grip, mbulesë e timonit me ventilim – S – Ø 42/44 cm. Materiali sanduiç me qeliza të hapura lejon qarkullimin e lirë të ajrit duke parandaluar djersitjen e duarve. Mbërthimi i ajrit e mban timonin të freskët në verë dhe të ngrohtë në dimër. Rrokje e gjerë, 10 cm

Informacion shtesë

Nënkategoria

MBESHTJELLES TIMONI

Grupi

KAMION

Brendi

LAMPA

Ju gjithashtu mund të pëlqeni