ID: #16948

Pastrues Universal Stem 2f Tr 25kg 006133

68,75
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

DETERGJENT I KONQENTRUAR PËR JASHTËM

I përshtatshëm për makina dhe automjete të rënda, ekuilibri i përsosur i dy fazave të këtij produkti siguron rezultate të shkëlqyera pastrimi në papastërtitë organike dhe inorganike pa përdorimin e furçave. Ai përmban surfaktantë me fuqi të lartë depërtuese dhe të lehtë për t’u shpëlarë. Hollohet me ujë. Versioni “TR” me më pak aktiv është gjithashtu i disponueshëm.

Informacion shtesë

Grupi

AUTO

Nënkategoria

AUTOLARJE PROFESIONALE

Ju gjithashtu mund të pëlqeni