ID: #17237

Pastrues Special Per Goma Pneubell Mc 5kg 005281

18,15
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

GOMAT KLASIKE SHINE

Fuqia e tij shumë mbrojtëse shmang plasaritjet dhe rikthen shkëlqimin origjinal të gomave dhe gomave duke zgjatur jetën e tyre. Vetë thahet, jo i yndyrshëm dhe jo i ndotur.

Informacion shtesë

Grupi

AUTO

Brendi

ATAS

Nënkategoria

AUTOLARJE PROFESIONALE

Ju gjithashtu mund të pëlqeni