- 20%
ID: #5855

Sprej Arome Odor-x Interieri 500ml 52744

6,48
Përfshirë TVSH

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Largoni aromat dhe aromat e forta brenda makinës suaj me këtë sprej të fuqishëm eliminues të aromave.

Me teknologji inovative Odor-X®, Odor-X Car shkatërron aromat e këqija të shkaktuara nga derdhjet e kafesë, njollat e ushqimit, kafshët shtëpiake dhe duhani dhe lë pas një aromë të freskët dhe të lehtë për deri në 30 ditë.Merre këtë pastrues të brendshëm të makinës për të hequr shpejt dhe me lehtësi aromat nga sediljet e makinës, tapeti, tapiceri dhe më shumë.

Informacion shtesë

Nënkategoria

HOBBY LINE

Grupi

AUTO

Brendi

TURTLE WAX

Ju gjithashtu mund të pëlqeni