ID: #9159

Sprej Perfume Muschio, Ocean, Talco 150Ml 005032

2,20
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Ai rinovon, freskon dhe deodorizon ajrin, duke eliminuar erën e keqe. I përshtatshëm për makina, zyra, banjo dhe vende të mbushura me njerëz. Nuk përmban agjentë alergjikë dhe disponohet në aroma të ndryshme.

Informacion shtesë

Nënkategoria

AUTOLARJE PROFESIONALE

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni