ID: #8042

Arome Mon Mel , Sdre , Lil , Ncar

0,70
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Dizajni i këndshëm dhe aromat e zgjedhura me kujdes ftojnë ndjenjën e pastërtisë dhe rehatisë rreth jush.Aromë delikate, e ëmbël e pjeprit, e forcuar nga shalqiri dhe ambrosia.

Informacion shtesë

Nënkategoria

AROMA

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni