ID: #8402

Arome Mon Verano Azul

1,10
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Një freskues ajri elegant i makinave me aromë të rafinuar për një udhëtim të këndshëm.Një aromë e freskët dhe elegante me notat e sipërme të limonit dhe bergamotit, e kombinuar me shije me një zemër prej lëkure dhe patchouli. Verano Azul sjell një ndjenjë të diellit veror dhe freski në breg të detit.

Informacion shtesë

Nënkategoria

AROMA

Grupi

AUTO

Brendi

AREON

Ju gjithashtu mund të pëlqeni