ID: #6771

Radio Universal Me Usb Aux Dhe Bluetooth 12v Art-401

22,80
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Elektrikë nga brendi ROLINGER

Informacion shtesë

Brendi

ROLINGER

Nënkategoria

RADIO

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni