ID: #5521

Fiksues Per Kabllo Me Ngjites 70036

4,90
Përfshirë TVSH

Sasia
Produkti i fundit në stock
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Për të mbajtur, organizuar dhe mbajtur të vendosur në pozicion kabllot e vegjël të karikuesve të telefonit, kabllot USB, navigatorin GPS, kufjet..

Informacion shtesë

Nënkategoria

VEGLA

Grupi

AUTO

Brendi

LAMPA

Ju gjithashtu mund të pëlqeni