ID: #2111

Mbushes Baterie Power Bank 4000 Mah 38911 ^

9,90
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Power-Pack 4000. Power bank urgjence me port USB. Furnizuar tashmë i tarifuar. Me pishtar dhe tregues baterie Led.Kapaciteti 4000 mAh – Dalja: 1000 mA. Kabllo Micro Usb 30 cm i përfshirë.

Informacion shtesë

Brendi

LAMPA

Nënkategoria

TELEFON DHE GSM

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni