ID: #2122

Mbushes 3ne1 Micro, Usb, Prize 12/24v 230v 38944 ^

9,50
Përfshirë TVSH

Sasia
Produkti i fundit në stock
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Kit Micro Usb 3 në 1 – 12/24 V + 230 V.Karikues USB në shtëpi (1000 mA).Karikues USB (1000 mA) me tregues Led.Kabllo rimbushjeje dhe sinkronizimi Micro USB (100 cm).

Informacion shtesë

Brendi

LAMPA

Nënkategoria

TELEFON DHE GSM

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni