ID: #12581

Mbrojtese Karrige Per Qen 37 X 67cm 60462

16,50
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Mbrojtës i sediljes.Mbron me lehtësi pjesën e pasme të sediljes së përparme të makinës nga papastërtitë dhe pluhuri.

Mbërthehet lehtësisht rreth çdo mbështetëseje koke dhe rubineti i poshtëm i rregullueshëm e siguron atë në vend.

Pastroni me lehtësi

Informacion shtesë

Brendi

LAMPA

Nënkategoria

KAFSHE

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni