ID: #12050

Mbrojtes Auspuhi Nga Uji Ø 14÷37 Mm 90156

5,50
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

CAP-1, Kapak shall – Ø 14÷37 mm. Parandalon hyrjen e ujit në motor gjatë larjes së motoçikletës.Ideale për mirëmbajtje dhe garazh. Universale.