ID: #575

Mbajtes Syzave 72483

5,60
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Dyke, kapëse dielli

Mban 2 gota, 1 stilolaps dhe 1 biletë ose fletë letre. Kapëse mbi diellor