ID: #6377

Mbeshtjelles Timoni Lidhese Zi L 33011

19,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Lëkurë standarde, mbulesë timoni – L – Ø 37/39 cm – E zezë. Lëkurë origjinale, përshtatet në mënyrë perfekte në timon.Kapje komode në të gjitha stinët.Fije najloni dhe gjilpërë e përfshirë.I përshtatshëm edhe për timon me airbag.

Informacion shtesë

Nënkategoria

MBESHTJELLES TIMONI

Grupi

AUTO

Brendi

PILOT

Ju gjithashtu mund të pëlqeni