ID: #1415

Lampa Led Il301 Osram ^

33,80
Përfshirë TVSH

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

LEDinspect – Foldable 80 – Dritë inspektimi – Dizajn kompakt dhe fleksibël – Drita LED fleksibël dhe e fuqishme LEDinspect Foldable 80 është një ndihmë praktike për të gjitha punët në makinën tuaj dhe përreth shtëpisë. – Drita e punës me bateri mund të karikohet lehtësisht nëpërmjet një karikuesi ose çakmaku – Nuk kërkohen bateri të veçanta. – Më shumë se 20 LED me fuqi të lartë afatgjatë prodhojnë një dritë të përsosur për punët DIY.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Nënkategoria

LED

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni