- 10%
ID: #13745

Lampa Hb4 9006 12v/24v 14w Led 9736cw Osram

66,60
Përfshirë TVSH

Sasia
Produkti i fundit në stock
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Me një temperaturë ngjyre prej 6000 K dhe shumë kompakte dizajni, rikonstruksionet OSRAM LEDriving HL ofrojnë një lehtësi zgjidhje për të përmirësuar fenerët e makinave me dritë të bardhë LED të ftohtë – duke siguruar një pamje elegant si dhe shkëlqim superior. Të Llambat LED me rreze të lartë dhe të ulët nga OSRAM si zëvendësim i llamba konvencionale HB4. Me teknologjinë më të fundit LED dhe dizajn shumë kompakt, këto llamba të reja lejojnë një përputhshmëri të lartë dhe një instalim të lehtë për një gamë edhe më të gjerë të modeleve të makinave. Llambat LEDriving HL janë të pajtueshme me 12 V. Çifti i llambave vjen me një garanci 5-vjeçare OSRAM dhe me një jetë të gjatë shërbimi. Për kushtet e sakta të garancisë, ju lutemi referojuni www.osram.com/am-guarantee. Ju lutemi vini re: këto produkte nuk janë të miratuara nga ECE dhe nuk duhet të përdoren rrugët publike në çdo aplikim të jashtëm.Përdorimi në rrugë publike do të zhvlerësojë si lejen e funksionimit ashtu edhe mbulimin e sigurimit. Disa vende ndalojnë shitjen dhe përdorimin e këtyre produkteve. Ju lutemi kontaktoni distributorin tuaj lokal për informacion mbi vendin tuaj.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Nënkategoria

LED

Grupi

KAMION

Ju gjithashtu mund të pëlqeni