ID: #5832

Lampa H9B 12V 65W 64243 Osram

18,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Përmirësoni fenerët e makinës suaj sot me llambën e dritave të makinës H9B 12V 65W 64243 PGJY19-5. Përjetoni ndriçim me cilësi të lartë, shkëlqim mbresëlënës dhe performancë afatgjatë. Besoni në cilësinë e tij OEM dhe gamën e gjerë të produkteve për rezultate të besueshme në rrugë. Mos e humbisni këtë pjesë rezervë origjinale të domosdoshme për çdo entuziast të makinave!

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Grupi

AUTO

Nënkategoria

HALOGEN

Ju gjithashtu mund të pëlqeni