ID: #12991

Lampa H4 12v 60/55w All Season 64193als Osram

5,70
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Pamje më e mirë në të gjitha kushtet e motit

Me deri në 30% më shumë dritë në krahasim me llambat standarde dhe një shtresë të verdhë me ndërhyrje ALLSEASON dhe ALLSEASON SUPER përmirësojnë dukshmërinë gjatë rrugës në të gjitha kushtet e motit.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Nënkategoria

HALOGEN

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni