ID: #2853

Lampa H3 24v 70w 64156-01b Osram ^

2,80
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

OSRAM LINE ORIGINAL 24 V Modeli klasik për automjete të rënda.Për një kohë të gjatë, klientët në mbarë botën i kanë besuar performancës së OSRAM ORIGINAL LINE 24 V, sepse ajo e ka dëshmuar veten me cilësinë e saj të besueshme dhe çmimin e drejtë. Të sigurta dhe të besueshme Llambat e OSRAM ORIGINAL LINE 24 Gama V mbeten në zonën e dritës së sigurt deri në fund të jetës së tyre të shërbimit dhe në këtë mënyrë përfaqëson një zgjidhje të ekuilibruar dhe ekonomike për të gjitha kërkesat standarde në zonën 24 V. Llambat me cilësi më të ulët nga prodhues të tjerë, përkundrazi, performanca bie gradualisht dhe kështu e vë në rrezik shoferin, ndoshta edhe pa e kuptuar shoferi.

Cilësi dhe vlerë për gjërat bazë • Cilësi OEM • Vlera e shkëlqyer për paratë • E provuar një milion herë në automjete të reja nga prodhuesit e njohur të automjeteve • Qartësi bindëse dhe jetëgjatësi e besueshme e shërbimit.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Nënkategoria

HALOGEN

Grupi

KAMION

Ju gjithashtu mund të pëlqeni