ID: #490

Lampa H13 12v 60/55w 9008 Osram

14,30
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Pjesë këmbimi origjinale me kosto efektive

Llambat halogjene OSRAM ORIGINAL LINE ofrojnë performancë bindëse për kërkesat standarde, janë të qëndrueshme dhe me kosto efektive. Ato tashmë janë përdorur me sukses në miliona makina të reja nga prodhues të njohur, qoftë si pajisje fillestare standarde apo pjesë rezervë origjinale. Binduni për vlerën e shkëlqyer për paratë, cilësinë e besueshme OEM dhe gamën e gjerë të produkteve të linjës ORIGINAL.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Grupi

AUTO

Nënkategoria

HALOGEN

Ju gjithashtu mund të pëlqeni