ID: #11912

Lampa Gar H4 Led 12/24v 14w 9726cw Osram

74,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Me një temperaturë ngjyre prej 6000 K dhe shumë kompakte dizajni, rikonstruksionet OSRAM LEDriving HL ofrojnë një lehtësi zgjidhje për të përmirësuar fenerët e makinave me dritë të bardhë LED të ftohtë – duke siguruar një pamje elegant si dhe shkëlqim superior. Llambat LED me rreze të lartë dhe të ulët nga OSRAM si zëvendësim i llambat konvencionale H4. Me teknologjinë më të fundit LED dhe dizajn shumë kompakt, këto llamba të reja lejojnë një të lartë pajtueshmëri dhe një instalim i lehtë për një gamë edhe më të gjerë të modeleve të makinave. Llambat LEDriving HL janë të pajtueshme me 12 V.Llamba vijnë me garanci 5-vjeçare OSRAM dhe me një jetë të gjatë shërbimi. Për kushte të sakta garancie ju lutem referojuni www.osram.com/am-guarantee. Ju lutemi vini re: Këto produktet nuk janë të miratuara nga ECE dhe nuk duhet të përdoren në rrugët publike në çdo aplikim të jashtëm. Përdoret në rrugë publike do të pavlefshme si licencën e operimit ashtu edhe sigurimin mbulim. Disa vende e ndalojnë shitjen dhe përdorimin e tyre produkteve. Ju lutemi kontaktoni shpërndarësin tuaj lokal për informacion mbi vendin tuaj.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Nënkategoria

LED

Grupi

KAMION

Ju gjithashtu mund të pëlqeni