ID: #538

Lampa Gar H4 12v Rezerve Clk Osram^

9,50
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Kompleti i llambës për ndërrimin e llambës celulare

OSRAM ofron një gamë të gjerë produktesh kuti llambash rezervë për makina. Për të pasur gjithmonë në dorë llambat e duhura rezervë, çdo kuti ofron një grup të plotë llambash zëvendësuese me cilësi të provuar OEM. Llambat mund të identifikohen lehtësisht nëpërmjet etiketimit të qartë dhe udhëzimeve të ilustruara për përdorim. Kutitë rezervë të llambave kanë formë shumë ergonomike, kështu që ato janë gjithmonë të gatshme për t’ju mbajtur të sigurt në udhëtimin tuaj.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Nënkategoria

HALOGEN

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni