ID: #18236

Lampa Gar D1s 35w 7000k 66140cbb-hcb Osram

139,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Osram D1S Cool Blue Boost 7000k HID Bulbs 66140CBB janë versioni më i fundit nga Osram me teknologjinë ‘Xenon Hyper Blue’ që jepet drita Hyper Blue për shkak të një sistemi të veçantë mbushjeje të përdorur në vend të veshjes tradicionale konvencionale. Vlerësuar deri në 7,000K, Osram Cool Blue Boost D1S 66140CBB është vlerësimi më i lartë i kelvinit që Osram ka bërë ndonjëherë, Osram Cool Blue Boost D1S 66140CBB jep kontrast të lartë dhe pamjen më elegante në rrugë në kombinim me shkëlqim të përmirësuar dhe kohë më të shkurtra reagimi në krahasim me Llambat ksenon standarde D1S HID.

Llambat Osram Cool Blue Boost D1S 66140CBB mund të përdoren dhe të përputhshme me makinat ose kamionët që përdorin tipin D1S si plug-and-play, pa kërkuar ndonjë modifikim.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Grupi

AUTO

Nënkategoria

XENON