ID: #8650

Lampa D2S 12V 35W +70% 66240Xnb Osram

52,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Përmirësoni ndriçimin e makinës tuaj me Xenarc D2S 35W 66240 XNB Night Breaker pa limit HID Xenon. Përjetoni deri në 70% më shumë dritë dhe një rreze që arrin deri në 20 m më tej në krahasim me llambat standarde ksenon. Me një temperaturë ngjyre prej 4350K, kjo llambë ofron shikueshmëri optimale në rrugë. E përkryer për fenerët, përmirësoni përvojën tuaj të drejtimit me këtë llambë të miratuar nga ECE.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Nënkategoria

XENON

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni