ID: #15890

Lampa D2s 12v/24v 35w +150% 6200k Cool Blue® Nextgen 66240cbn Osram

45,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Drita ekstra e bardhë me deri në 6200 K

XENARC COOL BLUE INTENSE – zbuloni atë pamje moderne me fuqi të lartë! Me dritën e saj shtesë të bardhë për pamjen LED, dritën ksenon me kontrast të lartë, kjo llambë automobilistike tërheq veçanërisht drejtuesit që pëlqejnë kombinimin e përsosur të dizajnit elegant dhe individual me ndriçimin e jashtëzakonshëm të rrugës. Drita ksenon e teknologjisë së lartë me temperatura ngjyrash deri në 6200 Kelvin vjen me një teknologji shumë efikase, efekt të shkëlqyer dhe dizajn pa kompromis. Falë një sistemi të veçantë mbushjeje i cili përdoret në vend të veshjes konvencionale, llamba lëshon dritën e saj shtesë të bardhë. Kjo dritë elegante krijon një efekt me vëmendje të lartë që ju ndihmon të shiheni më mirë nga shoferët e tjerë. Zbuloni dritën jashtëzakonisht të ndritshme, me kontrast të lartë dhe të bardhë shkëlqyese me deri në 6200 Kelvin dhe 150% më shumë shkëlqim! Me XENARC COOL BLUE INTENSE, nata kthehet në ditë. Ju lutemi vini re: Ndryshimi i llambës XENARC rekomandohet të kryhet nga një profesionist.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Nënkategoria

XENON

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni