ID: #478

Lampa D2r 12v/24v 35w Xenon 66250clc Osram

44,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Llambat XENARC ORIGINAL bëjnë përshtypje me një gamë të gjerë produktesh dhe cilësinë e besueshme OEM.

Përdoret me sukses në miliona automjete të reja nga prodhues të njohur, qoftë si pajisje fillestare standarde apo pjesë rezervë origjinale.Me temperaturën e ngjyrave deri në 4,500 Kelvin, drita e tyre është më afër dritës natyrale të ditës sesa drita halogjene konvencionale me 3,200 Kelvin – dhe kështu është më e këndshme për sytë.Falë intensitetit mbresëlënës të dritës, llambat ofrojnë shikueshmëri më të mirë në rrugë. Llambat e qëndrueshme funksionojnë si pjesë rezervë origjinale të llambave të kamionit tuaj dhe bindin me jetëgjatësinë e tyre të gjatë.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Nënkategoria

XENON

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni