ID: #556

Lampa D1r 12v/24v 35w Xenon 66154clc Osram

58,50
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Llamba ksenon Classic Xenarc D1R 35W PK32d-3 (66154CLC-FS)

Llamba ksenon Osram D1R 66154 CLC është projektuar për instalim në sistemet e ndriçimit refleks. Shpikja e prodhuesit gjerman është e përkryer për zëvendësimin e llambave D1R në një ksenon të rregullt të çdo makine.

Llamba me cilësi të lartë nga seria Classic ju lejon të arrini shikueshmëri maksimale, duke rritur kështu nivelin e sigurisë dhe komoditetit të drejtimit, gjë që është veçanërisht e nevojshme në kushtet e dukshmërisë së dobët të krijuar nga kushtet e motit.

Autollampa lëshon një dritë të ndritshme, uniforme pa krijuar reflektime.

Temperatura optimale e ngjyrës prej 4100 Kelvin siguron dritë që është spektralisht afër dritës së ditës. Për shkak të kësaj, drita e kësaj llambë nuk shkakton lodhje të syve dhe nuk e largon shoferin nga rruga.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Nënkategoria

XENON

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni