ID: #2857

Lampa 24v 5w C5w Sv8,5-8 6423-02b Osram ^

1,35
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Pjesë këmbimi origjinale me kosto efektive për kamionë

Llambat ORIGJINALE festoon me cilësinë e besueshme OEM të OSRAM mund të përdoren si pjesë rezervë origjinale për llambat 24 volt. Zonat tipike të aplikimit të llambave janë dritat e targave dhe pozicionit anësor, si dhe ndriçimi i brendshëm dhe dritat e leximit.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Nënkategoria

HALOGEN

Grupi

KAMION

Ju gjithashtu mund të pëlqeni