ID: #521

Lampa 12v 5w Poz Pa Fasung 2825 Kuti Osram Wlg

0,45
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Llambat e sinjalit ORIGJINAL me bazamente pykë xhami janë të disponueshme si pjesë rezervë origjinale për lloje të ndryshme llambash. Zbuloni këto llamba të besueshme dhe cilësinë e lartë të dëshmuar të OSRAM.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Nënkategoria

HALOGEN

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni