ID: #1410

Lampa 12V 1.5W 2452Mfx6 Osram

1,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Pjesë këmbimi origjinale me kosto efektive

Zbuloni llambat tona ORIGJINALE të sinjalit për bordet e qarkut të printuar. Këto llamba me cilësinë e besueshme OEM të OSRAM kanë një gamë të gjerë produktesh dhe mund të përdoren për ndriçimin e instrumenteve dhe çelësave.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Nënkategoria

HALOGEN

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni