ID: #6575

Kuti Bagazhi D-Box 530L White N60023

480,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

ABS me metakrilat akrilik kundër gërvishtjeve. Plastikë ABS rezistente ndaj ndikimit UV.4 mm trashësi në origjinë.

Sistemi i mbylljes qendrore me 2 ose 3 pika fiksimi.Sistemi i hapjes: kapakë metalikë me susta me kontrast.

Sistemi i montimit në shufra: grup i dyfishtë i grepave “U” (4×60 mm + 4×92 mm) dhe komplet i përshtatjes së shpejtë (opsionale).Përfshihen: manual udhëzimesh + 2 rripa fiksimi për mbajtjen e ngarkesës.

Informacion shtesë

Nënkategoria

BAGAZH & MBAJTËSE

Grupi

AUTO

Brendi

NORDRIVE

Ju gjithashtu mund të pëlqeni