ID: #15521

Kapele Mbrojtese Per Helmet 91434

9,90
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Kapak kapak Light-Tech, kapak koke prej najloni për përdorim të helmetës.

Najloni është një fibër sintetike me veti të jashtëzakonshme elastike që ofron rehati, përshtatje, rezistencë dhe tharje të shpejtë.

Informacion shtesë

Brendi

LAMPA

Nënkategoria

MASKA DHE SHALLA

Grupi

MOTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni