ID: #5136

Sprej Pastrues Kamyn 750ml Akk2355

3,20
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Detergjent i gatshëm për përdorim, i rekomanduar për të hequr mbetjet e qymyrit dhe njollat ​​prej tyre

zjarrit dhe soba. Shpëlahen lehtësisht, mund të aplikohen edhe brenda tyre. Nuk

lini ndonjë mbetje ose aureolë. Me aromë të këndshme. Efektive për të hequr mbetjet e djegura me yndyrë nga grilat, skarat dhe sobat e gatimit.

Informacion shtesë

Nënkategoria

HOBBY LINE

Grupi

HOME

Brendi

ATAS

Ju gjithashtu mund të pëlqeni