ID: #2867

Arome Jeans Bag Summer Dream

2,50
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Linja Areon Jeans u frymëzua nga kultura e xhinseve dhe iu kushtua ndjekësve të saj.Pjesa e ëndrrave të parajsës me plazhe romantike, pyje palmash dhe valë oqeanike.

Informacion shtesë

Nënkategoria

AROMA

Grupi

AUTO

Brendi

AREON

Ju gjithashtu mund të pëlqeni