ID: #258

Pastrues I Banjove Isiclor

16,25
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

E nevojshme për mirëmbajtjen e banjove. Detergjent i shkëlqyeshëm me veprim higjenizues në sipërfaqet me pllaka, lavamane, dushe dhe vaska. Efekti i tij siguron një pastrim dhe higjienë të shpejtë në çdo lloj sipërfaqeje. Aromatik. Nuk lë asnjë aureolë.

Informacion shtesë

Grupi

HOME