ID: #8404

Arome Home Shkopinje Verano Azul 85ml^

4,30
Përfshirë TVSH

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Një aromë e freskët dhe elegante me notat e sipërme të limonit dhe bergamotit, e kombinuar me shije me një zemër prej lëkure dhe patchouli. Verano Azul sjell një ndjenjë të diellit veror dhe freski në breg të detit.

Informacion shtesë

Nënkategoria

AROMA

Grupi

HOME

Brendi

AREON

Ju gjithashtu mund të pëlqeni