ID: #10190

Mbeshtjelles Per ÇElsa Ford 1 01533

3,30
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Mbulesa për çelësat e makinës, paketë e vetme – e përputhshme për – Ford – 1. E bërë nga silikoni me cilësi të lartë, elastik dhe që lahet.

Mbroni çelësin tuaj nga gërvishtjet dhe rëniet ose mbuloni shenjat ekzistuese, një mbrojtje me stil.

Lehtë për t’u aplikuar, përshtatje perfekte pa ndikuar në funksionet e butonave.

Informacion shtesë

Nënkategoria

AKSESORE

Grupi

AUTO

Brendi

LAMPA

Ju gjithashtu mund të pëlqeni