ID: #9665

Eliminator Tymi Stop Smoke Nafte 200ml Stp® 93200en En12b

9,30
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

STP® Diesel Stop Smoke është formuluar posaçërisht për të reduktuar ndjeshëm tymin e shkarkimit duke pastruar sistemin e karburantit dhe injektorët dhe duke ndihmuar në mbajtjen e sistemit të pastër. Ky kombinim i përqendruar i detergjentit dhe shpërndarësit ruan efikasitetin dhe mund të ulë kostot e funksionimit për motorët me naftë.

Informacion shtesë

Nënkategoria

ADITIVA

Grupi

AUTO

Brendi

STP

Ju gjithashtu mund të pëlqeni