ID: #414

Lekure E Madhe 43Cm X 68Cm Ch-555, Ch-338

6,60
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

30 për qind më shumë absorbues.Teksturë e re e stampuar.Teknologjia anti-bakteriale mbron leckën nga erërat dhe myku.

Informacion shtesë

Nënkategoria

HOBBY LINE

Grupi

AUTO

Brendi

ABRO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni