ID: #11647

Distancera 16Mm A4 48554

52,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Prodhuar duke përdorur aliazh alumini me cilësi të lartë dhe me vegla precize për të siguruar një produkt me performancë të lartë. Hapësirat e rrotave pilot merren nga shufra e aliazhit të ngurtë alumini dhe veglatohen nga makineri precize për të përshtatur çdo model specifik makine.Kompleti përfshin 2 ndarës dhe 2 vida për montimin e ndarësve në kapakun e qendrës (vetëm për makinat që e kërkojnë atë). Bulonat duhet të porositen veçmas.

Informacion shtesë

Nënkategoria

DISTANCERA & BULONA

Grupi

AUTO

Brendi

PILOT

Ju gjithashtu mund të pëlqeni