ID: #6298

Mbeshtjelles Timoni Club Zeze M Tpe 33066

17,30
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Club, Mbulesa e timonit Skeentex – M – Ø 37/39 cm – E zezë.Skeentex me vrima ultra të buta. Material i sigurt për mjedisin, i riciklueshëm, jo ​​toksik dhe pa erë. Kapja më e mirë në të gjitha kushtet. Lehtë për t’u instaluar

Informacion shtesë

Nënkategoria

MBESHTJELLES TIMONI

Grupi

AUTO

Brendi

LAMPA

Ju gjithashtu mund të pëlqeni