- 20%
ID: #11734

Sprej Polir Ceramic 3ne1 Hybrid 500ml 53343

15,20
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Ky detajues qeramik ultra premium është një mënyrë e shpejtë dhe e lehtë për të ruajtur shkëlqimin e sallës së ekspozitës ndërmjet larjeve.Për makinat me ndotje pak, funksionon si lavazh pa ujë, spërkatës qeramike dylli makinash dhe heqës i lehtë i gërvishtjeve. Formuluar me një përzierje të avancuar dyllësh, agjentësh lustrues dhe mbrojtësve qeramikë të qëndrueshëm SiO2, ai sjell shumë më tepër në garazh sesa një dyll i thjeshtë spërkatës!Duke përdorur vetëm një leckë me mikrofibër dhe këtë spërkatje, ju do të pastroni, lustroni, depiloni dhe mbroni për një shkëlqim të jashtëzakonshëm dhe një mburojë me rruaza uji të mbushur me qeramikë që zgjat dhe zgjat.

Informacion shtesë

Nënkategoria

HOBBY LINE

Grupi

AUTO

Brendi

TURTLE WAX

Ju gjithashtu mund të pëlqeni