ID: #14564

Shampon Me Dyll Carnauba 1.42L 53597

12,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Turtle Wax Carnauba Cleaner Liquid Wax ofron nivelin më të lartë të shkëlqimit dhe mbrojtjes nga Super Hard Shell. Është krijuar për të apasionuarit pas makinave që kërkon performancë maksimale pastrimi, shkëlqim dhe mbrojtje në formën e një lëngu të derdhur të lehtë për t’u përdorur. Është formuluar për përdorim në të gjitha veshjet konvencionale dhe të qarta – të reja apo të vjetra.Formula e lehtë për t’u hequr, largon shpejt gërvishtjet dhe ndotjen sipërfaqësore, duke lënë pas një shtresë mbrojtëse të qëndrueshme, rezistente ndaj ujit, me shkëlqim të lartë, e cila zgjat dhe zgjat. Teknologjia e pronarit të rrëshirës shëron në mënyrë efikase gërvishtjet dhe shenjat e rrotullimit për qartësi maksimale të bojës. Barriera hidrofobike që rezulton ndihmon në shmangien e sulmeve të dëmshme nga ndotësit, shiu acid dhe kushte të tjera ekstreme mjedisore pasi pengesa okluzive mbyll sipërfaqen e automjetit.

Informacion shtesë

Brendi

TURTLE WAX

Nënkategoria

HOBBY LINE

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni