ID: #2222

Çlirues Bulonave Tl-342

2,40
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Ngjitës me forcë mesatare për mbërthyes 1/4″ dhe më shumë.Parandalon lirimin e pjesëve për shkak të dridhjeve.Lejon çmontim të lehtë kur kërkohet.

Informacion shtesë

Nënkategoria

VEGLA

Grupi

AUTO

Brendi

ABRO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni