ID: #231

Glicerine Dot 4 Blokar 250ml

2,90
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Specifik për makinat me zhvendosje të madhe dhe në të gjitha rastet kur sistemi i frenimit i nënshtrohet ngarkesave të rënda. Nuk i ndryshon pjesët në gomë ose metal. E qëndrueshme në temperatura të larta dhe të ulëta. I përshtatshëm për sistemet e disqeve, daulleve dhe ABS. Pika e vlimit 265 ° C, pas lagështimit 165 ° C. Pika e ngrirjes -50 ° C. Versioni “Blokar Max” është i disponueshëm me një pikë vlimi, pas lagështimit, 188 ° C.

Informacion shtesë

Grupi

AUTO

Brendi

ATAS

Nënkategoria

AUTOLARJE PROFESIONALE

Ju gjithashtu mund të pëlqeni